Клуб «Дельта» — неформальная организация, действующая на основе общности интересов её членов.




Как выбрать фитбол.

Купить деревянные и межкомнатные двери: двери купить киев www.prostodveri.com.ua.

Новости

29.10.2008
ІХ Міжнародний турнір з боксу серед юнаків

часть у змаганнях взяли юнаки 1990-1991 рр.н. та 1992-1993 рр.н. з Білорусії (Брестського училища олімпійського резерву), Литви (СК «Тайсон» м. Рига, м. Алітус), Молдови (СДЮШОР ім. Б.П. Пєтухова м.Бельци), України (спортсмени з команд Броварського вищого училища фізичної культури, Київської області, міста Бердичів Житомирської області, Вінницької області Луцької ДЮСШ «Юний динамівець», ДЮСШ «Авангард» Чернівецької обласної ФСТ «Україна», КДЮСШ ППО ХАЕС м.Нетішин, обласної організації ФСТ «Україна» м.Хмельницький, Івано-Франківської області, боксерського клубу «Тайсон» м. Дніпропетровськ, СК «Барс» м. Мукачево, Львівської області, міста Стрий Львівської області, міста Сарни, міста Кузнецовська, міста Острога, міста Рівне, Острозького району, Рівненської обласної ДЮСШ «Колос» з боксу, ДЮСШ № 5 м. Рівне).

Загальна кількість учасників становила 127 спортсменів, в т.ч. по 6 спортсменів з Білорусії та Молдови, 3 спортсмени з Литви, 112 спортсменів з України.

Переможцями та призерами змагань у вагових категоріях стали:

Юнаки 1992-1993 рр.н.

До 42 кг:

1 місце - Кривоніс Андрій (Острог)

До 44 кг:

1 місце – Тимчишин Ігор (Львів)

2 місце – Бізюк Сергій (Рівне)

3 місце – Ярмак Іллія (Луцьк)

До 46 кг:

1 місце – Страшний Іван (Чернівці)

2 місце – Квардинов Віталій (Вінниця)

3 місце – Степанюк Олександр (Нетішин)

До 48 кг:

1 місце – Довгун Олег (Стрий)

2 місце – Голинський Олег (Надвірна)

3 місце – Сосновський Дмитро (Молдова)

3 місце – Мельник Михайло (Рівне)

До 50 кг:

1 місце – Пашко Анатолій (Білорусія)

2 місце – Григорян Артур (Бердичів)

3 місце – Чукур Віталій (Коломия)

3 місце – Шепелюк Юрій (Рівне)

До 52 кг:

1 місце – Карташов Вадим (Рівне)

2 місце – Карташов Дмитро (Рівне)

3 місце – Веселов Олег (Нетішин)

3 місце – Гинайло Тарас (Луцьк)

До 54 кг:

1 місце – Мельнийчук Андрій (Бровари)

2 місце – Дегтярьов Едгар (Калуш)

3 місце – Гришко Роман (Рівне)

3 місце – Ротару Дмитро (Молдова)

До 57-А кг:

1 місце – Пучков Олександр (Дніпропетровськ)

2 місце – Романенко Роман (Надвірна)

3 місце – Герасимович Ростислав (Львів)

3 місце – Ґудзь Владислав (Київська область)

До 57-В кг:

1 місце – Лемех Нікіта (Білорусія)

2 місце – Буруянов Іван (Молдова)

3 місце – Браницький Дмитро (Бровари)

3 місце – Петруконіс Овідіюс (Литва)

До 60 кг:

1 місце – Ленартович Володимир (Рівне)

2 місце – Прокопчук В’ячеслав (Київська область)

3 місце – Шевченко Ярослав (Київська область)

3 місце – Глухой Андрій (Острог)

До 63 кг:

1 місце – Рогач Антон (Київська область)

2 місце – Ліщук Роман (Кузнецовськ)

3 місце – Ткачук Олександр (Рівне)

3 місце – Каупініс Кароліс (Литва)

До 66 кг:

1 місце – Тесленко Олександр (Чернівці)

2 місце – Степанович Максим (Хмельницький)

3 місце – Гералтаускас Ігнас (Литва)

3 місце – Ліповецький Роман (Бровари)

До 70 кг:

1 місце – Полховський Андрій (Білорусія)

2 місце – Меленчук Віталій (Вінниця)

3 місце – Козаченко Янеш (Хмельницький)

3 місце – Мазур Артем (Хмельницький)

До 75 кг:

1 місце – Манукян Геворг (Київська область)

2 місце – Сумченко Ігор (Львів)

3 місце – Акопян Арнольд (Рівне)

3 місце – Ткачук Олександр (Нетішин)

До 80 кг:

1 місце – Марчук Едуард (Бровари)

2 місце – Книш Андрій (Рівне)

3 місце – Майстрович Руслан (Дубно)

3 місце – Никитенко Владислав (Дніпропетровськ)

До 86 кг:

1 місце – Лані Віталій (Київська область)

2 місце – Чижевський Дмитро (Луцьк)

3 місце – Мельницький Михайло (Хмельницький)

3 місце – Скварищук Даниїл (Молдова)

Понад 86 кг:

1 місце – Бречко Павло (Нетішин)

2 місце – Теліга Ярослав (Мукачево)

3 місце – Григорян Дереник (Бердичів)

Юнаки 1990-1991 рр.н.

Понад 91 кг:

1 місце – Троцький Володимир (Бровари)

2 місце – Россоха Андрій (Рівне)

3 місце – Ревчук Микола (Рівне)

3 місце – Стельмащук Денис (Рівне)




// Архив новостей...

Етти - интернет-магазин отопления

Советуем: Агентство особых поручений Лысенка В.М.



новости единоборстворужие самообороныфизическая подготовкавидео дракиуличные дракиженские дракибои без правил, ufc, mix fightфедор емельяненко